"Cingöz Recai" Filminden Beklenen Fragman!

  29 Eylül 2017   634 Okunma

"Cingöz Recai" 13 Ekim'de vizyona girecek!

Cingöz Recai'nin beyaz perde uyarlamasından beklenen fragman çıktı! Leyla ile Mecnun, Beş Şehir, İtirazım Var, Uzaklarda Arama, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Polis ve Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi yapımlarıyla yerli sinemanın ve ekranların en verimli yönetmenlerinden biri olan Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunu üstlendiği "Cingöz Recai" 13 Ekim'de vizyona girecek!

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde...

Peyami Safa'nın unutulmaz eserinden beyaz perdeye uyarlanan filmin başrolünde Cingöz Recai olarak Kenan İmirzalıoğlu yer alırken, Muhteşem Yüzyıl ile gönüllerin Hürrem Sultan'ı olan Meryem Uzerli ise bir dolandırıcıyı canlandırıyor. Filmin kadrosunda Haluk Bilginer, Serkan Keskin, Musa Uzunlar, Meriç Aral, Hakan Boyav, Algı Eke ve Cem Cücenoğlu gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunda ise Kerem Deren ve Pınar Bulut imzası var.

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir