Bilgilendirme
Merhaba Sayın Sinemaniz.net ailesi, sitemiz her geçen gün güncel filmleri yüklemektedir. Filmleri en yüksek kalitede sunarken bazı sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu konu hakkında sizlere bilgilendirme yapma gereksinimi duyduk. Filmler ve diziler büyük bir çoğunlukla 1080p ve 720p kalitesinde yüklenmekte. Çok az da olsa 480p kalitede yüklemeler yapıyoruz. 

Yüklediğimiz film ve dizilerin tamamı tek parça halindedir. Sizleri parça parça uğraştırmamak için film ve dizileri kaliteli video sunucularına yüklüyoruz. Bu video sunucularından bahsetmek gerekirse;

Ok.ru sitesi tamamen reklamsız bir video sunucusudur. Aynı zamanda bu sunucudaki filmleri player'in sağ alt kısmından kalite seçeneğini değiştirebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz izleyeceğiniz film ve dizi sayfasında ok.ru seçeneği varsa onu kullanın. Çünkü sizleri rahatsız etmez, hızlı ve reklamsızdır. Fakat telif hakları konusunda çok hassas oldukları için film ve dizilerin silinmesi çok görülen bir olaydır.

Openload sitesinde filmler ve diziler kalitelidir. Vermiş olduğu ücretsiz hizmet karşılığında playerlarda reklam mevcuttur. Sadece ilk açıldığında bir veya iki tane reklam açılır. Sonrasında sizi rahatsız etmez. İzlerken kalite değiştirme imkanı malesef sunmuyor. Fakat film ve diziler görüntü kalitesi olarak gerçekten çok iyidir. Ok.ru sitesinden sonra tavsiye edebileceğimiz bir sunucudur.

Netu sitesinde de reklam mevcuttur. Burada film ve dizilerin silinmesi çok nadir görülür. Fakat görüntü kalitesi standart olarak 480p kalitededir. Biz 1080p veya 720p kalitesinde yüklesek bile kendisi otomatik olarak 480p kalitede hizmet vermektedir.

Raptu sitesini kullanmaya yeni yeni başladık. Burada da reklamlar mevcut. Görüntü kalitesini okru sitesinde olduğu gibi değiştirebilme imkanına sahipsiniz. Görüntü kalitesi gayet güzeldir.

NOT: Film ve dizi izlerken playerların açılmaması durumunda eğer İnternet Download Manager kullanıyorsanız muhtemelen hata o yüzdendir. O eklentiyi deaktif ettikten sonra sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Tarayıcı: Sitemiz tüm tarayıcılarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Bizler en iyi çalışma konusunda sizlere tavsiye olarak Chrome'u öneriyoruz.